Click & Collect Sittard

Foto:

Overzicht van winkels in Sittard waar klanten telefonisch, via e-mail of via de website een bestelling kunnen plaatsen.

Een geplaatste bestelling kan op een later tijdstip aan de winkeldeur worden afgehaald. Betaling gebeurt vooraf online of eveneens aan de winkeldeur.

Winkels waar je in Sittard terecht kunt voor click & collect zijn op dit moment – op alfabetische volgorde:

Naam winkel Straat Telefoon Email Website
Amac Brandstraat 088 0271520 [email protected] www.amac.nl/stores/sittard
Autumns Glamour Steenweg 046 4527303 [email protected] www.autumnsglamour.nl
Balter Audio & Video Paardestraat 046 4513301 [email protected] www.baltersittard.nl
Benja Mode Steenweg 046 4585613 [email protected] www.benja.nl
Berden Mode Steenweg 046 4009069 [email protected] www.berden.nl
Bernard Herenmode Limbrichterstraat 046 4512300 [email protected] www.bernardherenmode.nl
Boekenvoordeel Limbrichterstraat 046 4588838 www.boekenvoordeel.nl
Boekhandel Krings Brandstraat 046 4528100 [email protected] www.boekhandelkrings.nl
CASA Walstraat 046 3030945 www.casashops.com
Cayboo Steenweg 085 8771596 [email protected] www.cayboo.nl
Complete Fashion Boutique Gruizenstraat www.completefashionboutique.nl
Douglas Limbrichterstraat 046 4008053 www.douglas.nl
Dresses Boutique Voorstad 046 2040417 [email protected] www.dressesboutique.nl
Escapecentrum Limburgt Helstraat 06 13537112 [email protected] www.escapecentrumlimburg.nl
Esprit Brandstraat 046 4523535 [email protected] www.facebook.com/espritsittard
FEE Limbrichterstraat 046 4234056 [email protected] www.feecollective.com
Ferrum by Tom Walstraat 046 4009310 [email protected] www.ferrumbytom.nl
Fur & Fashion Engelenkampstraat 046 4586899 [email protected] www.rademakersfurfashion.nl
GENTS by René Brandstraat 046 4517214 [email protected] www.gentsbyrene.com
HEMA Gruizenstraat 046 4510656 www.hema.nl
Hendriks Mode Rijksweg Noord 046 4515656 [email protected] hendriksmode.com
Hunkemöller Brandstraat 046 4581592 [email protected] www.hunkemoller.nl
ICI Paris XL Limbrichterstraat 046 4588345 www.iciparisxl.nl
Intermezzo Brandstraat 046 4007744 www.intermezzo-sittard.nl
JOY. Urban Jungle Misboekstraat 06 22397779 www.facebook.com/JoyUrbanJungle
Level Menswear Steenweg 046 2049300 [email protected] www.facebook.com/LevelMenswear
Lincherie Limbrichterstraat 046 4264726 [email protected] www.lincherie.nl
Livello Outlet Gruizenstraat 046 4264814 [email protected] www.livello.nl
Livello Women’s Fashion Gruizenstraat 046 3030073 [email protected] www.livello.nl
Lucardi Juweliers Walstraat 046 4529941 [email protected] www.lucardi.nl
Mixx Walstraat 046 4580966 [email protected] www.facebook.com/mixxsittard
Music Machine Paardestraat 046 4523668 [email protected] musicmac.nl
New Yorker Paradijsstraat 046 4231981 www.newyorker.de
Presento Walstraat 046 4111660 [email protected] www.presento.nl
Primera Walstraat 046 4583728 www.primera.nl/primera-sittard
Rammelaer Steenweg 046 8200303 [email protected] www.rammelaerzitterd.nl
Royalz Putstraat 046 8881044 www.royalz.eu
Sam + Sara Molenbeekstraat 046 4526252 [email protected] www.sam-sara.com
Shoetime Brandstraat 046 4515507 [email protected] www.shoetimeonline.nl
Socks & Socky Brandstraat 046 4524851 www.socksensocky.eu
Speels Putstraat 046 4512913 [email protected] www.speelgoed-info.nl
Stoer en Zo Limbrichterstraat 046 4519028 [email protected] www.stoerenzo.com
Stripwinkel Atomik Stationsdwarsstraat 046 4515074 [email protected] www.atomik.nl
Trendjuwelier Bemelmans Steenweg 046 4521504 [email protected] shop.trendjuwelierbemelmans.nl
Van Uffelen Mode Brandstraat 046 2023060 [email protected] www.vanuffelenmode.nl
VanHaren Limbrichterstraat 046 4110491 [email protected] www.vanharen.nl
Vero Moda Limbrichterstraat 046 4007587 [email protected] www.veromoda.com
VONJAxl Haspelsestraat 046 7503394 [email protected] www.vonjaxl.nl
Winckers-Lamberti Steenweg 046 4514150 [email protected] www.winckers-lamberti.nl

Reacties