Private Shopping in Sittard

Foto: CM Sittard

Overzicht van winkels in Sittard waar klanten op afspraak kunnen winkelen en telefonisch, via e-mail of via de website een bestelling kunnen plaatsen.

Met ingang van 3 maart 2021 kan er onder strikte voorwaarden weer worden gewinkeld op afspraak. Daarvoor gelden de volgende regels:

  • je maakt minstens 4 uur van tevoren een afspraak, online of telefonisch
  • je komt in je eentje
  • je mag minimaal 10 minuten winkelen (afhankelijk van afgesproken tijdslot)
  • er mogen maximaal twee klanten tegelijk per verdieping in de winkel zijn
  • je draagt een mondkapje tijdens je bezoek
  • je houdt 1,5 meter afstand

Winkels waar je in Sittard terecht kunt voor Private Shopping zijn op dit moment – op alfabetische volgorde:

Naam winkel Straat Telefoon E-mail WebsiteWebsite
Amac Brandstraat 0880271520 [email protected] www.amac.nl
Autumn’s Glamour Steenweg 0464527303
0653917929
[email protected] autumnsglamour.nl
Balter Paardestraat 0464513301 [email protected] www.baltersittard.nl
Benja Mode Steenweg 0464585613 [email protected] www.benja.nl
Berden Steenweg 0464009069 [email protected] www.berden.nl
Bernard Herenmode Limbrichterstraat 0464512300 [email protected] www.bernardherenmode.nl
BIE-EEF Limbrichterstraat 0620597115 [email protected] www.bie-eef.nl
Blie Woon & Droomwinkel Gruizenstraat 0652386220 [email protected] www.bliewinkel.nl
Boekhandel Krings Brandstraat 0464528100 [email protected] www.boekhandelkrings.nl
BoekenVoordeel Limbrichterstraat 0850477767 www.boekenvoordeel.nl
Bormans Modeschoenen Steenweg 0464515034 [email protected] www.bormans-modeschoenen.nl/
Bristol Gruizenstraat 0464517080 [email protected] www.facebook.com/bristolsittard
Bruna Gruizenstraat 0464007916 [email protected] www.facebook.com/brunasittard
Cayboo Steenweg 0858771596 [email protected] www.cayboo.nl
Complete Fashion Boutique Gruizenstraat www.completefashionboutique.nl
Creëer Mode Limbrichterstraat 0464234667 [email protected] www.damesmodecreeer.nl
Douglas Limbrichterstraat 0464008053 www.douglas.nl
Dresses Boutique Voorstad 0462040417 [email protected] www.dressesboutique.nl
DUUCON Infraroodverwarming Rijksweg Noord 0468884394 [email protected] www.duucon.nl
Durlinger Limbrichterstraat 0464513776 [email protected] www.durlinger.com
Esprit Brandstraat 0464523535 www.facebook.com/espritsittard
www.esprit.nl
FEE Limbrichterstraat 0464234056 [email protected] www.feecollective.com
Ferrum by Tom Walstraat 0464009310 [email protected] www.ferrumbytom.nl
’t Filiaal Putstraat 0652337313
0628415399
www.facebook.com/tfiliaal
Fotografie Ton Dirkx Paardestraat 0464517727 [email protected] tondirkx.nl
Fur & Fashion Engelenkampstraat 0464586899 [email protected] www.rademakersfurfashion.nl
Generation Coffee Steenweg 0655370539 [email protected] www.generationcoffee.nl
GENTS by René Brandstraat 0464517214 [email protected] www.gentsbyrene.com
Gruin Stationsstraat 0631947515 [email protected] www.gruinsittard.nl
HEMA Gruizenstraat 0464510656 www.hema.nl
Hendriks Mode Rijksweg Noord 0464515656 [email protected] hendriksmode.com
Hunkemöller Brandstraat 0464581592 [email protected] www.hunkemoller.nl
ICI Paris XL Limbrichterstraat 0464588345 www.iciparisxl.nl
Jeans Centre Gruizenstraat 0735187023 [email protected] www.jeanscentre.nl
Jewel Limbrichterstraat 0464584851 [email protected] www.jewelsittard.nl
JOY. Urban Jungle Misboekstraat 0622397779 www.facebook.com/JoyUrbanJungle
Kallebeske Steenweg 0464263615 [email protected] kallebeske-sittard.nl
Level Menswear Steenweg 0462049300 [email protected] www.facebook.com/LevelMenswear
Lincherie Limbrichterstraat 0464264726 [email protected] www.lincherie.nl
Liquid Smoker Voorstad 0464266944 [email protected] www.liquidsmoker.nl
Livello Outlet Gruizenstraat 0464264814 [email protected] www.livello.nl
Livello Women’s Fashion Gruizenstraat 0463030073 [email protected] www.livello.nl
Local’s Sittard Limbrichterstraat 0615485922 [email protected] www.locals-sittard.nl
Madiosport Paardesraat 0464512268 www.madiosport.nl
MC Company Brandstraat 0495460694 [email protected] www.mc-company.nl
Meyer & Meyer Molenbeekstraat 0464600238 [email protected] www.meyerandmeyer.com
Mixx Walstraat 0464580966 [email protected] www.facebook.com/mixxsittard
MS Mode Misboekstraat 0464110184 www.msmode.nl/collectie
Music Machine Paardestraat 0464523668 [email protected] musicmac.nl
New Yorker Paradijsstraat 0464231981 www.newyorker.de
Pieters Dortu Voorstad 0455742291 [email protected] www.pietersdortu.nl
Presento Helstraat 0464111660 [email protected] www.presento.nl
Rammelaer Steenweg 0468200303 [email protected] www.rammelaerzitterd.nl
Sam + Sara Molenbeekstraat 0464526252 [email protected] www.sam-sara.com
Shoetime Brandstraat 0464515507 [email protected] www.shoetimeonline.nl
Socks & Socky Bodyfashion Brandstraat 0464524851 [email protected] socksensocky.eu
Speels Putstraat 0464512913 [email protected] www.speelgoed-info.nl
Stoer en Zo Limbrichterstraat 0464519028 [email protected] www.stoerenzo.com
Stripwinkel Atomik Stationsdwarsstraat 0464515074 [email protected] www.atomik.nl
Super Bazar Voorstad 0462402405
The Athlete’s Foot Brandstraat 0462023028 [email protected] www.theathletesfoot.nl
Trendjuwelier Bemelmans Steenweg 0464521504 [email protected] shop.trendjuwelierbemelmans.nl
Van Uffelen Mode Brandstraat 0462023060 [email protected] www.vanuffelenmode.nl
vanHaren Limbrichterstraat 0464110491 [email protected] www.vanharen.nl
Vinchenti Mode Limbrichterstraat 0464000586
0617393926
VONJAxl Haspelsestraat 0467503394 [email protected] www.vonjaxl.nl
Winckers-Lamberti Steenweg 0464514150 [email protected] www.winckers-lamberti.nl
Wollstreet Rijksweg Noord 0464586330 [email protected] wollstreet.nl

Staat uw winkel niet op deze lijst en wilt u worden toegevoegd? Geef uw gegevens dan door aan [email protected].

Reacties