Sinds gisteren geldt in alle provincies brandgevaarcode oranje. Door de aanhoudende hitte en droogte is het risico op natuurbranden groot.
Ga je de natuur in? Wees dan extra voorzichtig. Rook niet in bos- en natuurgebieden, maak geen open vuur en houd kinderen goed in de gaten. Laat ook geen afval achter. Zelfs een stukje glas kan in fel zonlicht voldoende warmte opwekken om droog gras of bladeren te laten ontbranden.
Extra waakzaam
Natuurbeheerders en de brandweer zijn extra waakzaam en vragen ook bezoekers om alert te zijn. Zie je rook of vuur? Bel dan direct 112.
Een handige tip is om de
112-app op je smartphone te installeren. Wanneer je via de app een melding doet, ontvangt de meldkamer automatisch je locatie. Dat kan kostbare tijd besparen bij het snel inzetten van hulpdiensten.
Samen kunnen we natuurbranden voorkomen. Geniet van de natuur, maar doe dat met extra aandacht voor de veiligheid.
♦♦♦
- Blijf op de
hoogte via Facebook of via
de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
- Lokaal(pers)bericht
of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder
andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je
naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo
optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen
Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de
telefoon: 06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].