Kerststallencollectie Pater van Oss

02 dec 2012, 2:33 Evenementen
jack peeters ateron

Het gerenoveerde Mariapark speelt een belangrijke rol tijdens Wèntjerdruim. Deze locatie aan de Oude Markt in Sittard zal namelijk verschillende activiteiten huisvesten.

Het gerenoveerde Mariapark speelt een belangrijke rol tijdens Wèntjerdruim. Deze locatie aan de Oude Markt in Sittard zal namelijk verschillende activiteiten huisvesten.

Een opvallende expositie is de kerststallen-expositie van Pastoor van Oss uit Schimmert. Afgelopen jaar was het veertig jaar geleden dat Pastoor van Oss begon met het verzamelen van kerststallen en kerstgroepen. Een groot aantal van deze stallen zal hij tijdens Wèntjerdruim tentoonstellen in het Mariapark. Het zijn kerststallen uit alle delen van de wereld. Warm aanbevolen en echt een aanrader om deze te bekijken.

Het betreft een unieke samenwerking tussen Museum het Domein, BiblioNova en VVV Zuid-Limburg. Verder zal in deze unieke locatie een doorlopende fotopresentatie van Kerkenstad Sittard te zien zijn. Deze presentatie wordt u aangeboden door de Vereniging Sittards Verleden in nauwe samenwerking met het Euregionale Historische Centrum.

Het Mariapark is geopend van donderdag tot en met zondag van 13.00 – 17.00 uur. De toegang is gratis!