
Op zondag 21 april kan onder de noemer Muze van Orbis een uitvoering worden bijgewoond van het Jasmijn Verreussel Quartet.
Op zondag 21 april kan onder de noemer Muze van Orbis een uitvoering worden bijgewoond van het Jasmijn Verreussel Quartet.
Het viertal speelt rustige, zachte covers van bekende namen uit de Pop, Jazz en Soul. Denk bijvoorbeeld aan nummers van Joss Stone, Sting, Beth Hart, Amy Winehouse, Adele en Gare du Nord.
De kleine bezetting zorgt voor een intieme en flexibele sfeer. Het kwartet bestaat uit Jasmijn Verreussel (zang), Kenneth van Haaren (gitaar), Mathijs de Groot (keyboard) en Jerome Cremers (drums).
Laat u verrassen door dit jeugdige kwartet op zondag 21 april van 15.30 tot 16.30 uur in de Stilteruimte van Orbis Medisch Centrum.
De toegang is vrij en vooraf inschrijven is niet nodig.




