SITTARD - Op zaterdag 21 juni organiseert Filmhuis ZICHT een bruisende Vaderdag activiteit waarin film en smaak samenkomen.
Bezoekers zijn welkom voor een vertoning van de ontroerende film Champagne, voorafgegaan door een exclusieve wijnproeverij met Limburgse specialiteiten én een introductie in de kunst van het sabreren.
De middag staat in het teken van samenzijn en genieten. Champagne vertelt het verhaal van de ongeneeslijk zieke Hans (Huub Stapel) en zijn zoon Maarten (Leo Alkemade), die samen afreizen naar de Franse champagnestreek. Wat begint als een moeizame reis vol onuitgesproken conflicten, groeit uit tot een ontroerende zoektocht naar verbinding, tegen het decor van wijnkelders en lokale restaurants.
Wijn, vakmanschap en Limburgse smaken
Voorafgaand aan de film kunnen bezoekers deelnemen aan een zorgvuldig samengestelde proeverij van drie dranken. De proeverij start feestelijk met een Duitse mousserende wijn, waarbij enkele vaders – onder deskundige begeleiding – zelf een fles mogen sabreren. Daarna volgt een Limburgse wijn van Landgoed Overst uit Voerendaal. Tot slot kiezen bezoekers uit een Limburgse grappa of een verfijnde wijnlikeur van Ingendael uit Valkenburg. Voor wie geen alcohol drinkt, zijn passende alcoholvrije alternatieven beschikbaar.
De proeverij wordt verzorgd door Claudia Bisschops WA, eigenaar van Wijnmakerij en Distilleerderij Ingendael, De Bisschopshoeve in Sibbe en de Ingendael Conceptstore in Valkenburg. Zij neemt het publiek mee in de wereld van mousserende wijnen, lokale producten en ambachtelijk vakmanschap.
Een heerlijke middag die je niet wilt missen!
Programma
- 13:00 uur – Inloop
- 13:30 uur – Wijnproeverij & sabreren
- 14:45 uur – Start film Champagne
♦♦♦
- Blijf op de
hoogte via Facebook of via
de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
- Lokaal(pers)bericht
of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder
andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je
naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo
optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen
Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de
telefoon: 06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].