15°C
Bewolkt
Nieuws
▼
112
Gemeente
▼
Verbreding A2
Activiteiten
▼
English News
Kunst&Cultuur
▼
Sport
▼
Echo046TV
Contact
Spelletjes
Weer
Bekendmakingen d.d. 04-07-2018
04 jul 2018, 12:30
•
Gemeente
Sittard-Geleen.nieuws.nl
Voeg toe als voorkeursbron op Google
De gemeente is verplicht bepaalde zaken openbaar bekend te maken. Deze officiële bekendmakingen worden ook gepubliceerd op
overheid.nl
.
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0239, Waldfeuchtstraat 1, 6132 HH Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Waldfeuchtstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0250, Elsterweg 40, 6134 AR Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Elsterweg
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0249, Hondsbroek 69, 6121 XB Born
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, Hondsbroek
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0259, Pastoor Bernegaustraat 13, 6151 AZ Munstergeleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Munstergeleen, Pastoor Bernegaustraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0254, Molenbeekstraat 12, 6131 EG Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Molenbeekstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0261, Foniëlsweg 1, 6151 EH Munstergeleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Munstergeleen, Foniëlsweg
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0262, Rijksweg Noord 105, 6162 AE Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Rijksweg Noord
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0264, Korenstraat 18, 6135 GM Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Korenstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0265, Leliestraat 43, 6134 XC Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Leliestraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om18.0194, Staai 21-4, 6127 AB Grevenbicht
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Grevenbicht, Staai
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om18.0231, Paradijsstraat 1-3 en 1A-1D en Gruizenstraat 22 en 24, 6131 EH/JB Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Gruizenstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0136, Paradijsstraat 2 en18 en Tempelplein 7b, 6131 JB Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Paradijsstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0187, Marcus Aurelius 44, 6121 NX Born (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, Marcus Aurelius
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0159, Kerkstraat 16, 6121 LC Born (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, Kerkstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0160, Maaslandpark tussen Walramstraat, Overhovenerstraat en Elisabeth van Barstraat -, 6131 BX Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Overhovenerstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0210, Rijksweg Zuid 206, 6134 AG Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Rijksweg Zuid
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Terrasvergunning verleend; dossiernummer T18.0360, Jay’s Streetfood, Stationsstraat 1, 6131 AX Sittard
Bekendmakingtype: terrasvergunning
Locatie: Sittard, Stationsstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0257, Pieter Ecrevissestraat 5, 6136 JD Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Pieter Ecrevissestraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om18.0121, Noordelijke Schootsvelden: tussen Odasingel, Het lank Getske en Haspelsestraat, 6131 GR Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om18.0161, Zef Ehlenhof noordzijde, 6134 TB/TH Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Meister Zef Ehlenhof
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0236, Sartonlaan 16, 6132 BD Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Sartonlaan
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om18.0263, De Haese, 6162 JK Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen
Publicatiedatum: 04-07-2018
Gemeente Sittard-Geleen – Melding Activiteitenbesluit; dossiernummer AB18.0024, Kopenhagenstraat 20 6135 LL Sittard
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Sittard, Kopenhagenstraat
Publicatiedatum: 04-07-2018
Beleidskader ontheffing verboden handelingen Provincie Limburg
Bekendmakingtype: verordeningen en reglementen
Locatie: Spaubeek, Beek, Maastricht-Airport, Reuver, Beesel,...
Publicatiedatum: 04-07-2018
Provincie Limburg, aanvraag omgevingsvergunning FrieslandCampina Nederland B.V., Leonard Langweg 2, 6121 PA Born
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, Leonard Langweg
Publicatiedatum: 04-07-2018
Provincie Limburg, aanvraag omgevingsvergunning CSP/OCI Nitrogen B.V., deelinrichting SZF 4/5/6, Koestraat 1, 6167 RA Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Rijksweg A2
Publicatiedatum: 04-07-2018
Bekendmaking besluit opneming van het gegeven ‘opheffen adres en vertrek uit Nederland’ in de Basisregistratie Personen (BRP)
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 03-07-2018
Bekendmaking van het voornemen opneming van het gegeven ‘opheffen adres en vertrek uit Nederland’ in de Basisregistratie Personen (BRP)
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 03-07-2018
Beleidsregel wijze indiening verzoek inzake rechten betrokkene onder AVG
Bekendmakingtype: verordeningen en reglementen
Locatie: Spaubeek, Beek, Maastricht-Airport, Reuver, Beesel,...
Publicatiedatum: 02-07-2018
Kennisgeving coördinatiebesluit Proefdraaiplaats Maastricht Aachen Airport
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Spaubeek, Beek, Maastricht-Airport, Reuver, Beesel,...
Publicatiedatum: 28-06-2018
Kennisgeving coördinatiebesluit Windpark Greenport Venlo
Locatie: Spaubeek, Beek, Maastricht-Airport, Reuver, Beesel,...
Publicatiedatum: 28-06-2018
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief
Iedere zondag rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief
's morgens rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
loading
Loading articles...
Loading
Vorig artikel
Pianorecital Alexey Sizonov (13 jaar) in Salviuskerkje
Volgend artikel
LTO: oogst minder bij boeren met sproeiverbod
Meest Gelezen
Een bruisend Sint Rosa festival door de (film) ogen van Echo046TV
De brandweer van Geleen bestaat 100jaar!
Het Sint Rosalied gezongen in het Spaans
Vermissing Rosa van der Palen uit Sittard na dertig jaar nog altijd onopgelost
Open informatiedag bij Reijnen Monumenten op 2 september
Meer artikelen