
Sittard-Geleen, 15-11-2012 | In de wijk Hoogveld te Sittard zijn nog enkele kavels te koop. Het betreft 4 zogenaamde "welstandsvrije" kavels gelegen aan de Andersonstraat en 4 reguliere kavels gelegen aan de Frankenlaan. Deze kavels zijn nu te koop.
Sittard-Geleen, 15-11-2012 | In de wijk Hoogveld te Sittard zijn nog enkele kavels te koop. Het betreft 4 zogenaamde "welstandsvrije" kavels gelegen aan de Andersonstraat en 4 reguliere kavels gelegen aan de Frankenlaan. Deze kavels zijn nu te koop.
Informatie over de kavels
'Welstandsvrije' kavels wil zeggen dat indien u gebruik maakt van een geregistreerd architect er geen welstandtoetsing zal plaatsvinden, met andere woorden binnen de voorschriften van et bestemmingsplan bent u vrij in het ontwerpen van uw droomwoning. 'Reguliere' kavels wil zeggen dat er altijd een welstandtoetsing zal plaatsvinden en u zich dient te houden aan de voorschriften van het bestemmingsplan.
Zie ook:
Welke woning mag u bouwen op de kavel?
Welk type, grootte en vorm zijn toegestaan?
Verkoopprocedure
Verkoop van de kavels vindt plaats op basis van een openbare biedprocedure, dit betekent dat u gedurende de biedingtermijn een bod kunt doen op een kavel. De biedingtermijn loopt van donderdag 15 november 09.00 uur tot en met vrijdag 7 december 2012 17.00 uur. Meer info in voorwaarden voor het uitbrengen van schriftelijke biedingen aangaande de verkoop.
Interesse gewekt?
U kunt uw bod uitbrengen door het volledig ingevulde biedingformulier persoonlijk in te leveren bij de projectnotaris. Het biedingformulier samen met eenkopie van een geldig legitimatiebewijs binnen de biedingtermijn inleveren bij de projectnotaris Palmen & Dassen notarissen, Haalbrugskensweg 6, 6171 JA Stein.
Nog vragen?