Frans Klooster nog even zonder toekomst

17 mrt 2013, 1:54 Nieuws
ixc0fvku8jora4nf40qusinvl 218814

Sittard-Geleen, 17-03-2013 | Het oudste deel van het voormalige Maaslandziekenhuis, in de volksmond bekend als het Frans Klooster, staat te verpieteren.Het is zaak er snel een invulling voor te vinden, anders resteert uiteindelijk maar één optie, en dat is sloop.

Sittard-Geleen, 17-03-2013 | Het oudste deel van het voormalige Maaslandziekenhuis, in de volksmond bekend als het Frans Klooster, staat te verpieteren.
Het is zaak er snel een invulling voor te vinden, anders resteert uiteindelijk maar één optie, en dat is sloop.

In een artikel in Dagblad De Limburger/Limburgs Dagblad van vrijdag wordt gemeld dat de gemeente adviesbureau Twijnstra en Gudde in de arm heeft genomen om duidelijk te krijgen of voor het complex financieel en maatschappelijk haalbare bestemmingen zijn te vinden. De resultaten van dat onderzoek worden in september bekend.

Ook de lokale Stichting Behoud Franse Klooster is aan het inventariseren welke nieuwe functies voor het complex passend zouden kunnen zijn en denkt haar visie daarop komende maand aan het gemeentebestuur te kunnen presenteren.