Onder tropische temperaturen wordt er deze dagen gezweet en gezwoegd op de Sittardse schootsvelden.
De ene na de andere nostalgische circusattractie wordt er opgebouwd en de ene spiegeltent is nog niet af of een volgende verrijst al, samen met een aantal andere bijzondere onderkomens. Als laatsten zullen de foodtrucks arriveren en dan kan vrijdagmiddag om 17:00 uur het Sint Rosa Festival 2022 beginnen. Het programma is zoals gebruikelijk zeer divers, biedt voor elk wat wils en is een feest voor iedereen, van jong tot oud. Kortom: een festival om met vrienden en familie te bezoeken!
Op de voorstellingen in circus Zanzara en circus Ronaldo na zijn alle voorstellingen gratis te bezoeken.
Programmaoverzicht Sint Rosa Festival 2022
Kijk voor meer informatie over de verschillende acts op www.sintrosa.nl.
Vrijdag 26 augustus
- Nostalgische Kermis – 17:00 uur
Big Eli Wheel; Cake Walk; Draaimolen; Draaiorgel; Eendjes Vissen; Luchtschommels; Metro; Nostalgische Spin; Paardenrace; Schommels; Smikkelmolen; Snoepwagen; Tunnelbaan; Vlooiencircus; Zwanen Zweefmolen - Theatertent Cavallone – 17:00 uur
Club Lam – Lourdes; Marlon Kicken; Nekka Nijghse Vrouwen 2.0 - Cavalho – 17:00 uur
Bootleg Betty - Bijzondere Mensen & Acts – 17:00 uur:
Christan Starr Show – Line Of Fire; Clown Desalles; De Machinerie – Animalium; De Machinerie – Les Tortues Gèantes; Gilbert The Charlatan; Kleine Carrousel; Muzikale Smid; Reinier Barbier; Vlooiencircus; Waarzegster – vanaf 17:00 uur - Tonnie’s Viniellie Palace – 17:00 uur
- Foodtrucks – 17:00 uur
- Opera Compact – 17:00 uur
- Kiosk – 17:00 uur
L’Chaim - Circus Zanzara – 19:00 uur
Prisao Felice – reserveer tickets à € 6,55 - Grote Chapiteau Tent – 19:00 uur
Blackbird; Dj Vinyl Messi; Rowwen Hèze; Son Mieux - La Couronne – 19:00 uur
Duo Heebie Jeebies - Circus Ronaldo – 20:00 uur
Swing – reserveer tickets à € 6,55 - Spiegeltent Idolize – 20:00 uur
Club Extravaganza – Burlesque; Nienke Dingemans Band; The Hippo Brothers Feat Miss Beulah - Spiegeltent Majestic – 20:00 uur
Convoi Exceptional; Mercy John - Buitencinema – Filmhuis De Domijnen – 21:00 uur
Druk
Zaterdag 27 augustus
- Nostalgische Kermis – 12:00 uur
Big Eli Wheel; Cake Walk; Draaimolen; Draaiorgel; Eendjes Vissen; Luchtschommels; Metro; Nostalgische Spin; Paardenrace; Schommels; Smikkelmolen; Snoepwagen; Tunnelbaan; Vlooiencircus; Zwanen Zweefmolen - Cavalho – 12:00 uur
Juicy Lucy And The Woodpeckers; Twips! - Bijzondere Mensen & Acts – 12:00 uur
Christan Starr Show – Line Of Fire; Clown Desalles; De Machinerie – Animalium; De Machinerie – Les Tortues Gèantes; De Rustende Moeders; Gilbert The Charlatan; Kleine Carrousel; Muzikale Smid; Reinier Barbier; Vlooiencircus; Waarzegster - Foodtrucks – 12:00 uur
- Kiosk – 12:00 uur
Handkerchief; The Streetbeat Empire - Theatertent Cavallone – 12:30 uur
Club Lam – Lourdes; Marlon Kicken; Nekka – Hommage Toon Hermans; Nekkawinaar Evawicht; Nekkawinaar IJsbrand - Opera Compact – 13:00 uur
- Luuk’s Poppentheater – 14:00 uur
- Circus Zanzara (middagvoorstelling) – 14:30 uur
Prisao Felice – reserveer tickets à € 6,55 - Spiegeltent Idolize – 14:30 uur
Antwerp Gipsy-Ska Orchestra; Club Extravaganza – Burlesque; La Regadera; Limburgs Toneel “De Nonnen Van Wan Orde” - Spiegeltent Idolize – 15:00 uur
Tonnie’s Viniellie Palace - La Couronne – 18:00 uur
The Legendary Allstar RBR Bigband Sensation - Circus Zanzara (avondvoorstelling) – 19:00 uur
Prisao Felice – reserveer tickets à € 6,55 - Grote Chapiteau Tent – 19:00 uur
DJ Har; Mega Sing Along; The Kik - Spiegeltent Majestic – 19:00 uur
Fez And The Furious; John Tana; Marotte Leidjeskonkoer
zaterdag 27 augustus - Circus Ronaldo – 20:00 uur
Swing – reserveer tickets à € 6,55 - Buitencinema – Filmhuis De Domijnen – 21:00 uur
The French Dispatch
Zondag 28 augustus
- Hoogmis in St.-Michielskerk – 09:30 uur, met aansluitend
St.-Rosaprocessie naar de St.-Rosakapel op de Kollenberg – 10:15 uur - Nostalgische Kermis – 12:00 uur
Big Eli Wheel; Cake Walk; Draaimolen; Draaiorgel; Eendjes Vissen; Luchtschommels; Metro; Nostalgische Spin; Paardenrace; Schommels; Smikkelmolen; Snoepwagen; Tunnelbaan; Vlooiencircus; Zwanen Zweefmolen - Grote Chapiteau Tent – 12:00 uur
Dj Har; Druckluft; Ellen Ten Damme; Phil Bee; The Hillbilly Moonshiners - Cavalho – 12:00 uur
De Anitaas - Foodtrucks – 12:00 uur
- Bijzondere Mensen & Acts – 12:00 uur
Christan Starr Show – Line Of Fire; Clown Desalles; De Machinerie – Animalium; De Machinerie – Les Tortues Gèantes; Gilbert The Charlatan; Kleine Carrousel; Muzikale Smid; Reinier Barbier; Vlooiencircus; Waarzegster - Kiosk – 12:00 uur
Naft - Theatertent Cavallone – 12:30 uur
Club Lam – Lourdes; Limburgs Toneel “De Nonnen Van Wan Orde”; Nekka – Hommage Toon Hermans; Nekkawinaar Evawicht; Nekkawinaar IJsbrand - Spiegeltent Idolize – 13:00 uur
Podium Voor Jong Talent Met Time Out!; Time Out Goes Burlesque; Time Out’s Drag Queen Show - Spiegeltent Majestic – 13:00 uur
Janse Bagge Bend; Joris Linssen & Caramba! - La Couronne – 13:00 uur
Robbert Duijf; Verbraak & Van Bijnen - Opera Compact – 13:00 uur
- Circus Zanzara (middagvoorstelling) – 14:00 uur
Prisao Felice – reserveer tickets à € 6,55 - Luuk’s Poppentheater – 14:00 uur
- Tonnie’s Viniellie Palace – 15:00 uur
The Music Show Met Bennie Solo - Circus Zanzara (avondvoorstelling) – 19:00 uur
Prisao Felice – reserveer tickets à € 6,55 - Circus Ronaldo – 20:00 uur
Swing – reserveer tickets à € 6,55