
Op zaterdag 4 november wordt in Berg aan de Maas nogmaals aandacht geschonken aan het 75-jarig jubileum van het Augst Festival.
Dan worden om 16:00 uur de jubilarissen gehuldigd. Verder kun je er de expositie 75 Jaor Augstfjiës bekijken. Om 19:30 uur vindt de presentatie plaats van het jubileumboek Driekwart eeuw Oogstdankfeest Berg aan de Maas, dat werd geschreven door Harry Strijkers. Om 20:00 uur vindt dan een informele jubileumreceptie plaats, die aansluitend overgaat in een Bergs Augstfeestje met DJ Paul van de Laar.
Expositie, jubilarissenhuldiging, boekpresentatie, receptie, jubileumbier en feestavond
Alle feestelijkheden vinden plaats in het Multifunctioneel Centrum (MFC) aan de Bergerweg 1 in Berg aan de Maas.
De expositie 75 Jaor Augstfjiës is overigens ook op 2 en 3 november van 13:00 tot 21:00 uur te bezoeken. Het jubileumboek is op 4 november tussen 20:00 en 22:00 uur te koop in het MFC en op 6 en 13 november tussen 19:30 en 20:30 uur bij Hotel Eetcafé Knoors. Verder is het boek ook online te bestellen op de website AugstCultuurfestival.nl . Via de website kan ook het Augstfjiësbier (3 flesjes speciaalbier voor 12,50 euro) worden besteld. Het bier is ook in het MFC te koop tijdens de expositiedagen.





