
Rijkswaterstaat voert van 12 tot 23 januari 2026 werkzaamheden uit bij het viaduct Slagmolen ter hoogte van aansluiting Echt (45) in het kader van de verbreding A2 Het Vonderen-Kerensheide.
Voor deze werkzaamheden zijn tijdelijke afsluitingen nodig van de af- en toerit van de aansluiting Echt in de richting van Maastricht. Ook voor fietsers verandert de situatie tijdelijk.
Bij het viaduct van aansluiting Echt is ruimte nodig om materieel neer te zetten. Daarnaast worden er stalen ankers in de grond aangebracht en vastgezet met cement. Deze zorgen ervoor dat het nieuwe viaduct stevig en veilig kan worden gebouwd.
In februari volgen er nog meer afsluitingen van deze af- en toeritten bij aansluiting Echt. De definitieve data hiervan zullen later bekend gemaakt worden.
Weggebruikers dienen rekening te houden met extra reistijd van 5-10 min. De omleidingen worden ter plaatse met borden aangegeven.
Actuele informatie over afsluitingen en omleidingen is te vinden op a2vonderenkerensheide.nl rwsverkeersinfo.nl of via de gratis Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002.
