16°C
Vooral helder
Nieuws
▼
112
Gemeente
▼
Verbreding A2
Activiteiten
▼
English News
Kunst&Cultuur
▼
Sport
▼
Echo046TV
Contact
Spelletjes
Weer
Bekendmakingen d.d. 08-02-2017
08 feb 2017, 15:20
•
Nieuws
Sittard-Geleen.nieuws.nl
Voeg toe als voorkeursbron op Google
De gemeente is verplicht bepaalde zaken openbaar bekend te maken. Deze officiële bekendmakingen worden ook gepubliceerd op
overheid.nl
.
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om14.0462, Dr. Schaepmanstraat 4G1, 4G2 en 4G3, 6162 XM te Geleen (uitgebreide voorbereidingsprocedure).
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Dr. Schaepmanstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0048, Biesenweg 1 A, 6164 RB Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Biesenweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0047, Nusterweg 104, 6136 KV Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Nusterweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0049, Beneluxlaan 6, 6127 CH Grevenbicht
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Grevenbicht, Beneluxlaan
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0050, Graetheide 57, 6121 RM Born
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, Graetheide
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0051, Dorpsstraat 18, 6143 AX Guttecoven
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Guttecoven, Dorpsstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0052, De Tramweg 14, 6121 RX Born
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Born, De Tramweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0053, Rothweg ong, 6143 AS Guttecoven
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Guttecoven, Rothweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om16.0496, Groenstraat 60, 6162 ER Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Groenstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om17.0054, Limbrichterweg 45, 6135 GD Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Limbrichterweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om16.0521, Sportcentrumlaan 2, 6136 KX Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Sportcentrumlaan
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om17.0018, Oudeweg ong., 6136 VZ Sittard
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Oudeweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning buiten behandeling gesteld; dossiernummer Om16.0454, Rijksweg Noord 105, 6162 AE Geleen
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Rijksweg Noord
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om14.0462, Dr. Schaepmanstraat 4G1, 4G2 en 4G3, 6162 XM te Geleen (uitgebreide voorbereidingsprocedure).
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Dr. Schaepmanstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0492, Brandstraat 34, 6142 AR Einighausen (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Einighausen, Brandstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0498, Achter de Kruiskapel 20, 6127 BZ Grevenbicht (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Grevenbicht, Achter de Kruiskapel
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0513, Tudderenderweg 36, 6137 CE Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Tudderenderweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0503, Bergerweg 108, 6167 RH Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Bergerweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0512, Frans Erenslaan 44, 6164 JJ Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Frans Erenslaan
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0518, Bradleystraat 36, 6135 CW Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Bradleystraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om16.0522, Annastraat 39, 6161 GW Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Geleen, Annastraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om17.0003, Kromstraat 8, 6133 AB Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Kromstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om17.0021, Oude Raadhuisstraat 2, 6125 BA Obbicht (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Obbicht, Oude Raadhuisstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om15.0329, Putstraat 18 tot en met 24, 6131 HL Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
Bekendmakingtype: omgevingsvergunning
Locatie: Sittard, Putstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen – Melding Activiteitenbesluit milieubeheer, dossiernummer AB16.0096, Holtum Noordweg 107 6121 RE Born
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Holtum-Noordweg
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunningaanvraag ingetrokken; dossiernummer Om17.0035, Dorpsstraat 18, 6143 AX Guttecoven
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Guttecoven, Dorpsstraat
Publicatiedatum: 08-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen – Ontheffing geluidhinder APV art 4:6 lid 1, dossiernummer APV16.012, trajecten Sittard-Roermond, Sittard-Heerlen en Sittard-Maastricht
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Sittard, Stationsplein, Geleen
Publicatiedatum: 08-02-2017
Bekendmaking besluit tot opneming van emigratie naar genoemd land in de Basisregistratie Personen (BRP)
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 07-02-2017
Bekendmaking van het voornemen opneming van het gegeven ‘opheffen adres en vertrek uit Nederland’ in de Basisregistratie Personen (BRP)
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 07-02-2017
Bekendmaking besluit opneming van het gegeven ‘opheffen adres en vertrek uit Nederland’ in de Basisregistratie Personen (BRP)
Bekendmakingtype: overig
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 07-02-2017
2e wijziging van de legestabel 2017 inzake rijbewijzen
Bekendmakingtype: verordeningen en reglementen
Locatie: Born, Buchten, Holtum, Papenhoven, Obbicht, Grevenbicht,...
Publicatiedatum: 06-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Exploitatievergunning verleend; dossiernummer APV2016-0141, Café de Pesch, Peschstraat 38, 6166 CT Geleen.
Bekendmakingtype: exploitatievergunning
Locatie: Geleen, Peschstraat
Publicatiedatum: 02-02-2017
Gemeente Sittard-Geleen - Horecavergunning verleend; dossiernummer DHW2014-0039A, Café De Pesch, Peschstraat 38, 6166 CT Geleen
Bekendmakingtype: drank- en horecavergunning
Locatie: Geleen, Peschstraat
Publicatiedatum: 02-02-2017
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief
Iedere zondag rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief
's morgens rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
loading
Loading articles...
Loading
Vorig artikel
Waarschuwing voor door Kruidvat verkochte zwembandjes
Volgend artikel
Slachtoffer misdrijf Geleen was mede-eigenaar Sahaya Lounge Sittard
Meest Gelezen
Praat mee over de uitwerking van opvanglocatie in Born
De brandweer van Geleen bestaat 100jaar!
Zeefuik belangrijk voor Fortuna in gewonnen uitduel met Groningen
Zes verdachten van handel designerdrugs via webshop langer vast
Open informatiedag bij Reijnen Monumenten op 2 september
Meer artikelen