17°C
Bewolkt
Nieuws
▼
112
Gemeente
▼
Verbreding A2
Activiteiten
▼
English News
Kunst&Cultuur
▼
Sport
▼
Echo046TV
Contact
Spelletjes
Weer
Bekendmakingen d.d. 16-09-2020
16 sep 2020, 12:00
•
Nieuws
Sittard-Geleen.nieuws.nl
Voeg toe als voorkeursbron op Google
De gemeente is verplicht bepaalde zaken openbaar bekend te maken. Deze officiële bekendmakingen worden ook gepubliceerd op
overheid.nl
.
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om20.0393, Rapunzel 7, 6136VJ Sittard
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning beslistermijn verlengd; dossiernummer Om20.0353, Ericastraat 21, 6134VV Sittard
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning buiten behandeling gesteld; dossiernummer Om20.0277, Tudderenderweg 250, 6137LB Sittard
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0427, Van Goyenstraat 31, 6165VT Geleen
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0423, Rijksweg Noord 293, 6136AC Sittard
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0416, Dr. H. van der Hoffplein 1 (Op het logistieke terrein aan de Demystraat), 6162 BG Geleen
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0406, Maria van Strijthagenstr 10, 6141CE Limbricht
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0421, Heistraat 42, 6142AL Einighausen
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0424, Minerva 17, 6121NP Born
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0415, 4 nieuwe levensloopbestendige woningen Langs de Veestraat., 6125 RN Obbicht
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning aangevraagd; dossiernummer Om20.0426, Nachtegaalstraat 33, 6165 BH Geleen
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – verleend Exploitatievergunning exclusief terras, Döner Lindenheuvel, dossiernummer OV20.0347, Bloemenmarkt 7 B, 6163 CE Geleen
exploitatievergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0380, Holtum-Noordweg 35, 6121 RE Born (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om19.0379, Bergerweg ong., 6142 AC Einighausen (uitgebreide voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0145, Leyenbroekerweg 52, 6132CG Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – verleend Exploitatievergunning exclusief terras, Döner Lindenheuvel, dossiernummer OV20.0347, Bloemenmarkt 7 B, 6163 CE Geleen
exploitatievergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0348, Kerkepad 2, 6131 EZ Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning geweigerd; dossiernummer Om20.0311, Sportcentrumlaan 2, 6136 RX Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0199, Van Lennepstraat 9, 6166VX Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0301, Broekstraat 13, 6133BM Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0381, Holtum-Noordweg 47, 6121 RE Born (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0349, Kerkepad 2 zijde Dominicanenwal, 6131 EZ Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0369, Karel de Grotestraat 19, 6132EG Sittard (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0399, Kluis 50, 6165EN Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – verleend Exploitatievergunning inclusief terras, Pizza & Pasta Products, dossiernummer OV20.0219, Rijksweg Noord 95, 6131 CK Sittard
exploitatievergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0302, Marcellienstraat 14, 6166CR Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0290, Pastoor Zitzenlaan 10, 6125BP Obbicht (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Ontwerpbesluit Hogere grenswaarde ingevolge art. 2.12 lid sub a, onder2 Wabo in samenhang met art. 110a lid 1 Wet geluidhinder verleend ; dossiernummer Om19.0379, Bergerweg ong., 6142 AC te Einighausen (reguliere voorbereidingsprocedure).
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Vergunningvrij bouwen; dossiernummer Om20.0424, Minerva 17, 6121NP Born
overig - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om19.0379, Bergerweg ong., 6142 AC Einighausen (uitgebreide voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen - Omgevingsvergunning buiten behandeling gesteld; dossiernummer Om20.0117, Kummenaedestraat ong., 6165BX Geleen
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen – Omgevingsvergunning verleend; dossiernummer Om20.0341, Pastoor Vonckenstraat 1 A, 6166 CV Geleen (reguliere voorbereidingsprocedure)
omgevingsvergunning - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Gemeente Sittard-Geleen Voornemen Verkeersbesluit Inrichten gehandicaptenparkeerplaats Van Goudoeverstraat Geleen
In de Van Goudoeverstraat komt een individuele gehandicaptenparkeerplaats met het betreffende bord en het kenteken op een onderbord.
verordeningen en reglementen - Sittard-Geleen - 2020-09-16
Archiefverordening Veiligheidsregio Limburg-Noord 2019
verordeningen en reglementen - Veiligheidsregio en Gemeentelijke Gezondheidsdienst Limburg-Noord - 2020-09-16
Ambtelijke gedragscode Provincie Limburg 2020 "Goed Ambtelijk Vakmanschap"
verordeningen en reglementen - Limburg - 2020-09-16
Provincie Limburg - -
verkeersbesluit - Limburg - 2020-09-15
Provincie Limburg, aanvraag maatwerkvoorschriften Activiteitenbesluit CSP/Sitech Services B.V., deelinrichting Afvalwatersysteem (IAZI), Urmonderbaan 22, 6167 RD Geleen
overig - Limburg - 2020-09-15
Bekendmaking besluit opneming van het gegeven 'opheffen adres en vertrek uit Nederland' in de Basisregistratie Personen (BRP)
overig - Sittard-Geleen - 2020-09-15
Bekendmaking van het voornemen opneming van het gegeven 'opheffen adres en vertrek uit Nederland' in de Basisregistratie Personen (BRP)
overig - Sittard-Geleen - 2020-09-15
Rampbestrijdingsplan Inrichtingen Gevaarlijke Stoffen
overig - Veiligheidsregio en Gemeentelijke Gezondheidsdienst Limburg-Noord - 2020-09-10
Schrijf je in voor de wekelijkse nieuwsbrief
Iedere zondag rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief
's morgens rond 07:00 in je mailbox
Abonneren
loading
Loading articles...
Loading
Vorig artikel
Historisch dieptepunt aantal vakantiegangers in tweede kwartaal
Volgend artikel
Nibud: 2021 wordt financieel zwaar jaar
Meest Gelezen
Een bruisend Sint Rosa festival door de (film) ogen van Echo046TV
Het Sint Rosalied gezongen in het Spaans
Vermissing Rosa van der Palen uit Sittard na dertig jaar nog altijd onopgelost
Nooit vertoonde foto's na oproep Monument Pinkpop Geleen
Komende zondag: 52e Alternatief Sjöttefees in Sittardse binnenstad!
Meer artikelen