Bijna alle cursussen van Gilde De Graven volgeboekt

06 okt 2019, 12:22 Nieuws
trefpunt munstergeleen
beeldcitaat Google

Het in Munstergeleen gevestigde Gilde De Graven staat aan de vooravond van een succesvol seizoen.

Heel veel cursussen zijn namelijk al vol bezet. Alleen bij de cursus Frans en bij de cursussen Windows 10 en tablet/smartphone zijn nog plaatsen beschikbaar.

Decursus Franssluit aan op de beginnerscursus, maar u kunt er ook aan deelnemen als u de Franse taal heeft geleerd, bijvoorbeeld op de middelbare school, en u graag uw kennis Frans weer wilt opfrissen. In deze cursussen leert u Franse woorden, grammatica, zinsopbouw en hoe u zich in het Frans kunt uitdrukken. De cursus wordt gegeven door Dries Soons.

Hebt u de basiskennis van een computer nog niet onder de knie dan verwijzen we naar decursus Windows 10. In deze cursus maakt u kennis met het besturingsprogramma Windows. Het besturingssysteem kunt u ook zien als een gereedschapskoffer om de computer te gebruiken. In dit koffer zitten diverse gereedschappen die U kunt gebruiken. Met deze cursus leert u hoe de verschillende gereedschappen kunnen worden toegepast.

In de cursus voor bezitters van eensmartphones en/of tablet vanaf Android 8komen alle belangrijke functies en opties aan bod en leert u stap voor stap werken met uw tablet en/of uw smartphone. E-mailen, internetten, notities maken, een route uitstippelen, werken met foto's, video's en muziek: het wordt allemaal besproken. Daarnaast kan in de Play Store worden gezocht naar vele gratis en betaalde apps. Zoals puzzels, spelletjes, recepten, reisplanners en fotobewerkingsapps. Het aanbod is enorm.