Binnenkort DE-punten inwisselen bij Blokker

10 sep 2014, 17:04 Nieuws
j11nwn2m4kx36imbmxnfde9x7 de kop en schotel door freaky

Koffiebrander Douwe Egberts stopt met het exploiteren van eigen cadeauwinkels en café's en gaat een samenwerking aan met Blokker om het spaarprogramma veilig te stellen.

Inwoners van Sittard-Geleen die in de nabije toekomst hun spaarpunten willen inruilen voor een cadeau kunnen daarvoor vanaf midden volgend jaar bij een van de Blokkervestigingen in Born, Geleen of Sittard terecht of bij een van de 400 andere Blokkervestigingen in Nederland.

Dat heeft het koffie- en theeconcern woensdag bekendgemaakt. Blokker en DE zijn overeengekomen dat de winkelketen voortaan de inkoop, distributie en marketing doet voor het geschenkassortiment van de koffiebrander. Volgens DE is hiermee 'de toekomst van het spaarprogramma zeker gesteld'.

Geen winkelorganisatie

"Douwe Egberts is in beginsel een koffie- en theebedrijf, geen winkelorganisatie zoals Blokker met een groot landelijk netwerk van winkels", schrijft DE. "Blokker beschikt bovendien over ruime ervaring en expertise als het gaat om een koffie- en theegerelateerd assortiment."

Wanneer de twaalf DE Winkels en twee DE Cafés van het bedrijf zelf worden gesloten is nog niet bekend. Het personeel is beloofd dat er voor het eind van het jaar duidelijkheid komt. De komende dagen spreekt DE ook nog met de twaalf franchiseondernemers die een DE Café uitbaten, over 'hoe de samenwerking er in de toekomst gaat uitzien'.

Bron: Novum