Brand Chemelot ontstaan bij dakwerkzaamheden

09 nov 2015, 14:33Nieuws
brand bij chemelot 9 november 2015 ontstaan bij dakwerkzaamheden
Sittard-Geleen.nieuws.nl
De grote brand die momenteel woedt in een opslagloods op het Chemelot bedrijventerrein is ontstaan tijdens dakwerkzaamheden. Daarbij zijn geen gewonden gevallen.
Dat meldt Chemelot. In de loods zouden onder andere kunststof korrels liggen opgeslagen. Tijdens de brand hebben zich enkele explosies voorgedaan.
Diverse teams verrichten in de omgeving doorlopend metingen om te bepalen of er schadelijke stoffen vrijkomen. Uit tot nu toe verrichte metingen blijken geen 'verhoogde risico-concentraties'. Het advies ramen en deuren gesloten te houden en ventilatiesystemen uit te schakelen geldt nog steeds.
De snelwegen blijven open en ook het treinverkeer ondervindt geen hinder van van de brand. De brandweer krijgt de brand steeds meer onder controle.
loading

Loading articles...

Loading