Carla Regina, muziektheater in het oude Salviuskerkje Limbricht

06 sep 2018, 12:00 Nieuws
carla regina salviuskerkje en kasteelburcht en gracht
Carla Regina

Op zondag 16 september kunt u om 15:00 uur in het oude Salviuskerkje in Limbricht de intieme muziektheatervoorstelling NAKED-Solo van de (opera)zangeres Carla Regina bijwonen.

Wie ben ik? Waar is thuis? Bestaat er iets als thuis?

De voorstelling begint met een operaklassieker. Langzaam maakt de operazangeres plaats voor de vrouw Carla Regina, die zingt en gek is op verhalen. Verhalen van mensen. Haar verhaal. De universele zoektocht naar thuis, thuis voelen. Loskomen van heimwee en het eigen verleden.

Een vrouw tussen twee culturen, tussen twee landen: de oude tradities van Puglia, Italië en de moderne gewoonten van haar leven in Amsterdam. Verhalen over identiteit, heimwee, eenzaamheid en 'erbij horen'. Alle gevoelens door elkaar van de menselijke reis die migratie heet. Verhalen van dochter én moeder zijn, plotseling en onverwacht. Verhalen van een artiest die niet in hokjes past: zangeres, pianist en storyteller. Een verhaal dat gaat over openhartig zijn en je meeste kwetsbare kant aan het publiek laten zien. Kwetsbaar. NAKED .

Bij elk verhaal hoort een lied; opera, jazz, pop, folk, Nederlandstalige en Napolitaanse liederen wisselen elkaar af met het grootste gemak. U hoort werken van onder andere Verdi, G. Bizet, Gerswhin, P. Daniele, R. Zero en Ramses Shaffy.

Entree: 15,00 euro; 12,50 euro bij reserveren

Reserveren: [email protected]

Info: www.carlaregina.com

Locatie: Platz 2 6141 AT Limbricht