D66: parkeerexploitatie migrainedossier voor wethouder Geenen

02 jan 2013, 20:22Nieuws
wjx0qags2v7dkpn796z4b6ahf 150070
Sittard-Geleen, 02-01-2013 | Sittard-Geleen lijdt bijna 1 miljoen euro verlies op de exploitatie van parkeerterreinen en parkeergarages in de gemeente.
Sittard-Geleen, 02-01-2013 | Sittard-Geleen lijdt bijna 1 miljoen euro verlies op de exploitatie van parkeerterreinen en parkeergarages in de gemeente.
Onderzocht wordt wat de oorzaak van dit onverwacht hoge verlies is.
Het feit dat het afgelopen jaar vele parkeerbetaalzuilen zijn vernield, opengebroken of zelf in hun geheel zijn gestolen zal daar beslist aan bijgedragen hebben, maar zal even beslist niet de enige reden zijn dat het tekort zó hoog is uitgevallen.
De resultaten van het door wethouder Geenen ingestelde onderzoek zouden voor eind december 2012 gereed zijn, maar dat streven werd niet gehaald. In een schrijven aan de leden van de gemeenteraad liet het college van B&W weten dat het onderzoeksrapport in de loop van het eerste kwartaal van dit jaar tegemoet kan worden gezien. Bert Kamphuis, raadslid voor D66, vraagt zich af waarom het onderzoek zo lang moet duren.
loading

Loading articles...

Loading