
Met nog negen dagen voor de boeg is het doel van de fundraisingsactie voor de restauratie van de toren van de basiliek bijna behaald. Van het streefbedrag van 50.000 euro is op dit moment 97 procent binnen.
Volgens de tellerstand op www.doorgeven.nl komt dat overeen met een bedrag van 48.291 euro. Dan zou het in de resterende 9 dagen dat deze actie nog loopt toch zeker moeten lukken om de nog ontbrekende 1709 euro binnen te halen.
De restauratie van Nederland's eerste basiliek is uiteraard aanzienlijk duurder dan die 50 mille: dat was enkel het gat in de begroting dat nog gedicht moest worden om de restauratie te kunnen betalen. De totale kosten van de restauratie van met name het metselwerk van de toren zijn begroot op 250.000 euro, waarvan 200.000 al is gedekt.