
Op 21 januari staat ISH met de nieuwe voorstelling FunkISH in de Stadsschouwburg in Sittard.
De voorstelling is geïnspireerd op het legendarische televisieprogramma Soul Train. In deze voorstelling vol dans, live muziek en cinematic deejaying ontmoet je de pioniers die de huidige dans- en muziekwereld hebben gevormd.
FunkISH
Dit seizoen komt ISH met een bijzondere voorstelling gericht op de funk, rhythm & soul van de jaren 60's en 70's. FunkISH neemt je in deze unieke danstheatervoorstelling mee langs de pioniers die als eerste letterlijk en figuurlijk uit de maat liepen; James Brown, Stevie Wonder en Sly and the Family Stone zijn daar een perfect voorbeeld van. De geschiedenis en context van de funkmuziek komt hierbij aan bod, waarbij video- en muzieksampling hand in hand gaan met live muziek en dans. Het is onmogelijk om tijdens deze swingende voorstelling stil te blijven zitten!

Dance Collective ISH
De afgelopen 15 jaar brengt ISH theatervoorstellingen skills van de straat naar de podia van talloze theaters om daar de verbinding aan te gaan met gevestigde kunstvormen. Van beatbox tot opera en van moderne dans tot BMX. Het maken van deze bijzondere combinaties is vanaf dag één de artistieke handtekening van artistiek leider Marco Gerris (ook wel bekend als jurylid van The Freestyle Games op BNN en voormalig jurylid van So You Think You Can Dance op RTL5).