
Tijdens de nationale natuurwerkdag werden ook in Sittard-Geleen op twee plaatsen door vrijwilligers de handen uit de mouwen gestoken.
In Geleen-Lindenheuvel werd de Hof van Limburg onder handen genomen en in Obbicht werden hoogstamfruitbomen gesnoeid en wilgen geknot.
In de fruitwei gaven leden van de Werkgroep Knotbomen van het IVN-Land van Swentibold/Born leiding en instructies tijdens de snoeiwerkzaamheden.
vq9dlhp95pj22sbyfyxv3m955
Goed snoeien is een kunst ...
Goed snoeien is een kunst. Dat geldt overigens niet alleen voor hoogstamfruitbomen, maar ook bij gemeentelijke bezuinigingen. Maar dat was beslist niet de reden dat een tweetal raadsleden - Thei Salden (CDA) en Kim Schmitz (GroenLinks) - zaterdag op de ladder of op de grond de handen uit de mouwen staken.
vsqomguon5asyvmx1o0nva3pm
Gesnoeide takken worden gebundeld
Tijdens de pauze in de wei was er soep voor de vrijwilligers. Die werd zoals altijd verzorgd door mevrouw De Mooij.






