Henk Baggen heeft met zijn fundraisingactie voor Kasteelpark Born in zijn eentje bijna 11.000 euro opgehaald.
Henk is vrijwilliger kindereducatie bij Kasteelpark Born en besloot tot deze actie om het Kasteelpark te steunen.Dat is nodig omdat de kosten die het park maakt voor het onderhoud en het voeren van de dieren doorlopen, terwijl er vanwege de coronacrisis geen publiek meer mag komen.
Om geld in te zamelen besloot Henk een monstertocht met zijn rolstoel af te leggen. Gisteren reed hij de formidabele afstand van 100 kilometer met handaandrijving af, bijgestaan door een volgwagen en later door een groepje meefietsende supporters. Sponsors konden een bedrag per kilometer doneren voor het Kasteelpark.
Henk legde vier ronden van 25 kilometer af over een parcours dat van Born via Buchten, Holtum, Susteren, Nieuwstadt, Sittard-Noord, Limbricht, Guttecoven en Graetheide weer naar het Kasteelpark voerde. Een enorme afstand. Maar enige lange-afstandsroutine kan Henk niet worden ontzegd, want hij voltooide in zijn rolstoel meerdere malen de 80 kilometer lange Kennedymars, die dit jaar overigens vanwege de coronacrisis niet door kon gaan.
De krachtsinspanning was goed voor het mooie bedrag van 10.945 euro!