
Het leven staat wel even op z'n kop als je van de ene op de andere dag miljonair wordt dankzij het winnen van de Postcodeloterij. Op de Heinseweg in Sittard kunnen ze daar sinds gisteren over meepraten.
Al heeft het wel even tijd nodig om het besef 'ik ben miljonair' tot je te laten doordringen. Want binnenkort is daar dat bankafschrift waarop een bedrag met 7 cijfers voor de komma staat. En wat dan? Wat doe je met dat geld en waar moet je overal rekening mee houden? En ook niet onbelangrijk: wat doet al dat geld met jezelf?
Winnaars kunnen erop rekenen dat ze voorlopig bestookt zullen worden door tal van mensen die het beste met hun nieuw verworven kapitaal voor hebben of die vragen om steun voor goede doelen. Opportunisten zat. En dan is er nog de belastingdienst.
De elf kersverse Sittardse miljonairs werden vandaag door de organisatie van de Postcodeloterij bijgepraat over wat er nu allemaal voor hen gaat veranderen, wat ze kunnen verwachten en hoe ze daar het beste op kunnen reageren.