'Hotel de Sjwaan maak Zitterd laam'

31 mrt 2014, 14:30 Nieuws
dqiu4pkq98rrzfzzv6nfxlnpr foto lts 90 jaar limburgs toneel sittard

Het Limburgs Toneel Sittard viert haar 90-jarig bestaan met een door Sjef Schurgers geschreven jubileumstuk: 'Hotel de Sjwaan maak Zitterd laam'.

Daarmee brengt de toneelgroep een dolkomisch en avondvullend stuk op de planken. Het Limburgs Toneel Sittard is ook al jarenlang de hofleverancier voor spelers van de Zittesje Revuu. Het zal dus een feest van de (h)erkenning worden waarin de schaterlach overheerst!

In hotel de Sjwaan in Sittard neemt men het niet zo nauw met het naleven van de regels ten aanzien van netheid, nevenverdiensten en inkoopbeleid. De middenstand van Sittard klaagt er dan ook steen en been over. Opeens ontvangt men bericht dat een controleur van het hotelwezen dit fameuze Sittards hotel met een bezoek – incognito - zal vereren. Met andere woorden: het hotel staat op stelten en de dolkomische situaties zullen elkaar in een hoog tempo opvolgen.

Informatie over data en tijden volgt binnenkort.

Regie: Erik Derikx. Spelers: Sjef en Nicole Schurgers, Sandy van den Borst, Ine Vrinssen, Anke Gaj, Ingrid Gruisen, Math van Horen, Harie Peters, Jan van Daal, Monique van Rooij, Britt Jamar, Maurice Lamers, Wil Mengelers, Irene Janissen, Richard Schmeits, Maureen van Menxel.