
Geleen twinkelt. Zondag waren er demonstraties ice carving op de Nieuwe Markt. Het publiek keek met veel belangstelling toe hoe blokken ijs werden omgetoverd in fraaie ijssculpturen.Van duurzame kunst was evenwel geen sprake, want de kerstfiguren die door de beeldhouwer met behulp van kettingzaag, beitels, raspen en messen werden gemaakt drupten langzaam weg.
Kinderen konden zich warm bikken op een groot ijsblok waarin verrassingsmunten waren ingevroren, en ze konden zich laten fotograferen alsof ze waren ingevroren in een groot ijsblok.
In het weekend van 20 en 21 december twinkelt Geleen opnieuw. Ook dan kan het publiek live entertainment tegemoet zien en worden op zondag weer ice carving demonstraties gegeven.