Jack Vinders in Podiumkerkje Grevenbicht

22 aug 2018, 18:02 Nieuws
jack vinders in podiumkerkje
Podiumkerkje Frevenbicht

Het herfst- en winterseizoen in Podiumkerkje Grevenbicht gaat van start met het programma 'Jack Vinders solo'.

Jack Vinders is een geweldige vertolker van dialectmuziek. De zanger, cabaretier, liedjesschrijver, regisseur, acteur, presentator en columnist uit Kerkrade behoort tot de succesvolste artiesten van Limburg. Sinds 2007 is hij zeven keer tot beste vocalist van de provincie gekroond. Zijn lied D'r Kloon stond bij L1 radio vier jaar lang op de hoogste trede in de Limbo Top 10 Allertijden.

Liedjes van de vele cd-albums van Jack Vinders klinken vaak bij de radio- en televisiestations. Madeleine, Limburg, Sjaakie, D'r Kloon, Dreumerij ('1000 träote en viejoeële'), Die va Limburg, Inne zommerdaag, Dreum hoop en zing, De zon, Hod miech vas, Dreum mit miech en Nuie daag zijn een greep uit de grote reeks formidabele dialectkrakers van 'dizze jóng va Kirchroa' met zijn krachtige stem.

In de show 'Jack Vinders solo' geniet het publiek van het luisterlied, ballades, bekende en minder bekende liedjes. "Een avond met heerlijke muziek en zang, die garant staat voor vrede, rust en geluk", voorspelt de zanger zelf. Jack Vinders! Een mooier begin van het herfst- en winterseizoen 2018-2019 in het idyllische kerkje met de voortreffelijke akoestiek is ondenkbaar.

Podiumkerkje Grevenbicht, zondag 2 september 20.00 uur, entree 12,50 euro, 'Vrienden Kerkje' 10,00 euro. Kaarten reserveren: [email protected] .