Stichting Kasteel Limbricht moet op zoek naar nieuwe huurder

15 jan 2017, 23:48 Nieuws
f4262r4mpxo9792h47hy198xk kasteellimbricht1
Sittard-Geleen.nieuws.nl

Op 1 april, de dag dat het huurcontract met de Stichting Kasteel Limbricht afloopt, stopt Tom Damman met de exploitatie van partycentrum Kasteel Limbricht.

Tien jaar lang verzorgde hij met zijn medewerkers tal van activiteiten in de voor het terpkasteel gelegen gebouwen van de voormalige kasteelhoeve. Het complex herbergt een restaurant, bowlingbanen, een terras, een escaperoom en diverse vergaderzalen en ruimtes voor bruiloften en partijen. En met name die laatsten zijn er steeds minder.

Het personeel werd in december van de voorgenomen sluiting op de hoogte gebracht. In Kasteel Limbricht werkten 6 vaste personeelsleden en enkele tientallen oproepkrachten met een nul-uren contract.

Stichting Kasteel Limbricht is nu op zoek naar een nieuwe huurder. Het voorstel van Damman om reeds geboekte feesten nog te laten plaatsvinden vond geen gehoor bij het stichtingsbestuur, zegt hij. "Dat willen ze niet omdat ze vinden dat het een belemmering is voor de nieuwe exploitant."

Naast Kasteel Limbricht is Damman ook betrokken bij Profleds Ledverlichting in Geleen, Sauter Wijnen in Maastricht en bij Resengo reserveringssystemen.