
Op zaterdag 8 november vindt in zalencentrum Oase in Sittard (Vrangendael) voor de derde achtereenvolgende keer de 70/80 party plaats van Kelderke Nieuwe Stijl. Opnieuw zal dj-dvdj Rico Vrijhoeven voor de muzikale invulling van deze avond zorgen.
Na de succesvolle 70/80 partys in 2012 en in 2013 is dit de derde editie van dit muziek- en dansfeest. De vorige keren kwamen er in totaal bijna 500 bezoekers op af. Niet alleen oud-medewerkers en oud-leden van voormalig jongerencentrum Kelderke/Gimmix maar ook tal van andere leeftijdgenoten die de nostalgische sfeer van de jaren '70 en '80 komen proeven. Daaruit blijkt dat de formule van Kelderke Nieuwe Stijl bij veel mensen aanslaat.
Rico Vrijhoeven is met zijn ruim 25-jarige ervaring als deejay de perfecte entertainer gebleken voor de aanhangers van Kelderke Nieuwe Stijl. Hij maakt daarbij gebruik van zijn moderne uitrusting. Bij alle muziek worden de bijbehorende clips, video’s of andere beelden getoond op grote tv-schermen. Met zijn buitengewoon omvangrijke collectie cd’s en dvd’s en zijn lichtshow staat hij garant voor een super nostalgisch feest.
De 70/80 party is in het eerste lustrumjaar van Kelderke Nieuwe Stijl de opmaat naar de reünie van oud-leden en –medewerkers van Kelderke/Gimmix. Vijf jaar geleden werd door enkele oud-bestuursleden de basis gelegd voor een revival van de sfeer van de succesvolle jaren van het roemruchte jongerencentrum, dat destijds was gevestigd in de oude Teekenschool aan de Rijksweg in Sittard. De reunie vindt op 20 december plaats in poppodium Volt.
De 70/80 party begint op 8 november om 20.00 uur. Entree 7,50 euro. Adres: zalencentrum de Oase, Bachstraat 51, Sittard.
Meer informatie
»
»
Facebookpagina van Kelderke Sittard
»






