Kerkklokken en vuurwerk luidden het nieuwe jaar in

01 jan 2021, 18:00Nieuws
vuurwerk begin 2021 sittard
SGN
2021 begon afgelopen nacht na het nationaal aftelmoment vanuit de Amsterdamse Johan Cruyff Arena met klokgelui én vuurwerk.
Zoals werd verwacht waren er tal van mensen die zich niets van het dit jaar voor de jaarwisseling geldende eenmalige vuurwerkverbod aantrokken. Wel was het vuurwerk duidelijk veel en veel minder intensief dan vorig jaar, toen er zelfs na ruim een uur nog volop werd geknald. Dit jaar was het na een half uurtje wel zowat achter de rug.
In Zuid-Limburg waren er weinig incidenten en is de jaarwisseling voor de hulpdiensten rustiger verlopen dan andere jaren. In Sittard-Geleen kwam de brandweer tijdens de nieuwjaarsnacht enkele keren in actie vanwege buitenbrandjes en 2 autobranden.
loading

Loading articles...

Loading