
LEO Club Sittard-Geleen gaat zaterdag 4 maart 2017 de rolstoelvriendelijkheid van de binnenstad van Sittard testen. De resultaten worden aangeboden aan Centrummanagement Sittard en Gemeente Sittard-Geleen.
Het aandeel mensen in Nederland dat gebruikmaakt van een rolstoel of een scootmobiel blijft groeien. Reden voor LEO Club Sittard-Geleen om de rolstoelvriendelijkheid voor deze groep te testen in de binnenstad van Sittard. In de binnenstad worden met rolstoelen de rolstoelvriendelijkheid van de openbare ruimte, horeca, winkels, parkeergarages en het NS-station getest. Middels een app wordt een locatie van de score goed, matig of slecht voorzien.
De resultaten worden ter verbetering aangeboden bij Centrummanagement Sittard en Gemeente Sittard-Geleen. De rolstoelen waarmee LEO Club Sittard-Geleen de rolstoelvriendelijkheid gaat testen worden ter beschikking gesteld door Zuyderland.
LEO Club Sittard-Geleen is een club voor jong volwassenen die zich inzet voor de maatschappij en hun individuele ontwikkeling. Elk jaar organiseert de club acties om awareness te creëren of om geld in te zamelen voor een goed doel op lokaal, regionaal of wereldwijd niveau. Een LEO Club is de jonge variant van de LIONS Club.
Meer informatie over de LEO Club Sittard-Geleen en de rally is te vinden op www.leorally.nl .