Les Djinns opent Pinkpop 2014

09 mrt 2014, 23:59 Nieuws
jdjvxw0xp02dnfy4qh9gzl1k0 les djinns opent pinkpop 2014 2

Op zaterdag 7 juni opent de Roggelse formatie Les Djinns Pinkpop 2014. Dat maakte Pinkpopbaas Jan Smeets zondag zelf bekend, nadat Les Djinns in de finale van de bandwedstrijd Nu of Nooit in de Maaspoort in Venlo door de jury als winnaar was aangewezen.

Daarnaast is het traditie dat de winnaar van de bandwedstrijd in Paradiso in Amsterdam de Pinkpop programmapresentatie voor de pers mag opluisteren. Die presentatie vindt plaats op woensdag 12 maart.

Behalve Les Djinns stonden ook Amish Winehouse (Maastricht) met ingetogen folk-achtige muziek, Cherry Darling (Maastricht) met rauwe eerlijke rock met een catchy randje, The Mothmen (Sevenum) mwt garagerock/garagepunk en de cowpunkers van CUDA (Sittard) op het podium.

De jury had er een flinke kluif aan, want het niveau van de finalisten was erg hoog.

Foto: MC Sharq - www.mcsharq.nl