Officiële Licentie ZwemABC voor zwembad De Nieuwe Hateboer

25 okt 2017, 8:04Nieuws
swim 619074 1280 zwemles pixabay c00
CC0 via Pixabay
Zwembad De Nieuwe Hateboer slaagde op 10 oktober jongstleden met vlag en wimpel voor de officiële Licentie ZwemABC van het Nationaal Platform Zwembaden (NPZ).
De Licentie wordt op woensdagmiddag 8 november door een afvaardiging van het NPZ officieel uitgereikt in het zwembad aan de Sportcentrumlaan in Sittard.
Tot 1 september 2014 konden zwemlesaanbieders een aanvraag doen om 'Erkende organisator diplomazwemmen' te worden. Met die erkenning op zak mochten zij het Zwem-ABC uitgeven. Vanaf 1 september 2014 mogen zwemlesaanbieders alleen nog maar het Zwem-ABC aanbieden wanneer zij de Licentie Zwem-ABC hebben behaald. Bestaande 'Erkende organisatoren diplomazwemmen' kregen tot 1 januari 2018 de tijd om de overstap te maken van Erkenning naar Licentie. Zwembad De Nieuwe Hateboer heeft die stap nu gezet en mag daarom ook na 1 januari 2018 het Zwem-ABC blijven uitgeven.
loading

Loading articles...

Loading