Lidl Nederland roept de Gourmet sauzen, 5 x 80 ml van het merk Delicieux terug naar de winkel. De sauzen zijn verkocht in de filialen van Lidl Nederland.
Er is per ongeluk pepersaus afgevuld in het bakje waar knoflooksaus had moeten zitten. In de pepersaus zitten de allergenen tarwe, selderij en soja die nu niet vermeld staan op het etiket.
De terugroepactie betreft uitsluitend Gourmet sauzen, 5 x 80 ml van het merk Delicieux met de EAN 2077 1959. Het betreft de volgende productcodes in combinatie met houdbaarheidsdata:
Deze codes zijn onderaan op de kartonnen verpakking te vinden.
Klanten met een tarwe-, selderij- of soja-allergie wordt dringend verzocht de Gourmet sauzen met bovenstaande productcodes niet te eten en terug te brengen naar een Lidl-filiaal, waar zij bij inlevering van het product het aankoopbedrag vergoed krijgen. Klanten die geen allergie voor deze ingrediënten hebben kunnen de saus gerust consumeren.
Bij eventuele vragen kunt u contact opnemen met Lidl Nederland via [email protected] of telefonisch via 020-7095039. Vanwege de feestdagen gelden afwijkende openingstijden.