Na de brand: reactie Hessels op kritiek van Cox

10 nov 2015, 8:55Nieuws
brand bij chemelot 9 november 2015 vanuit sittard noord
Sittard-Geleen.nieuws.nl
Burgemeester Hessels van Echt-Susteren reageert op de kritiek die burgemeester Sjraar Cox van Sittard-Geleen gisteren op diens optreden tijdens de brand op Chemelot gaf.

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Hessels gaf er tijdens de brand via social media blijk van weinig vertrouwen te hebben in de communicatie tussen Veiligheidsregio Zuid-Limburg, waaronder Sittard-Geleen valt, en Veiligheidsregio Noord-Limburg, waaronder Echt-Susteren valt.
Hij stuurde op een bepaald moment zelf meetploegen op pad. Met name Hessels' berichten op Twitter stoorden zijn college uit Sittard-Geleen.

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Als reactie laat Hessels het volgende - weer via social media - weten:
Ik word gevraagd om te reageren op uitlatingen, die ver bezijden de werkelijkheid zijn. Dat ga ik dus niet doen. Ik discussieer graag op basis van feiten. Gelukkig wordt bij een crisissituatie alles tot op de minuut bijgehouden. Dus onderstaand de feiten. Iedereen mag daar zijn eigen conclusies aan verbinden.
  • 12.59 uur verzoek gem. Echt-Susteren aan Veiligheidsregio Limburg Noord voor afstemming met Limburg Zuid
  • 13.40 uur sirenes gaan af in Sittard Noord
  • 13.58 uur opdracht metingen Nieuwstadt en Koningsbosch door bgm Hessels
  • 14.00 uur eerste vergadering RBT in Maastricht
  • 14.15 uur sirenes gaan af in Tudderen
  • 14.23 uur bgm Cox belt bgm Hessels met bericht dat eerste indruk is dat er geen gevaarlijke stoffen zijn vrijgekomen.
  • 14.27 uur GRIP2 Veiligheidsregio Limburg Noord
  • 15.00 uur tweede vergadering RBT in Maastricht
  • 15.03 uur Veiligheidsregio adviseert om kinderen binnen te houden op scholen Sittard-Geleen
  • 15.48 uur alleen Lindenheuvel nog dicht
  • 16.00 uur derde vergadering RBT in Maastricht
  • 16.00 uur "tot nu toe geen gevaarlijke stoffen gemeten"
loading

Loading articles...

Loading