Vandaag houdt Club Wo-Van weer zijn jaarlijkse Nónnevotte-actie voor het goede doel. Dit jaar is dat het onderzoek naar dementie op jonge leeftijd.
Dementie op jonge leeftijd begint meestal op een leeftijd tussen de 40 en 65 jaar. In Nederland zijn er naar schatting 15.000 mensen met dementie op jonge leeftijd. Op dit moment is nog geen genezing mogelijk en daarom is onderzoek naar een oplossing hard nodig.
Vanaf 09:30 uur kunt u voor lekkere verse Zittesje nónnevotte én het steunen van dit goede doel weer terecht onder de luifel bij café de Kup op de Limbrichterstraat in Sittard. De nónnevotte kosten 7 euro per zakje van 4 stuks.
Verder is deze week de nieuwste editie van De Pappegey, de carnavalskrant van stadscarnavalsvereniging De Marotte Zitterd verschenen. Het kolderblad is verkrijgbaar in de Marottewinkel op de Limbrichterstraat, bij Primera op de Helstraat, boekhandel Krings op de Brandstraat en het Shell Beursgen op de Dr. Nolenslaan. Voor 5 euro bent u op de hoogte van alle wederwaardigheden van stadsprins Wout I en leest u zich weer helemaal bij wat de Zittesje klatsj en kal betreft.
Voor hetzelfde bedrag kunt u mogelijk ook een exemplaar van de in beperkte oplage uitgebrachte - geheel reclamevrije - Sjwarte Steek scoren. Gun uzelf een verrassende blik op het Sittardse, gezien door de bril van de leden van het Convent van Neit Prinse.