
All about Fashion mag dan dit jaar niet doorgaan, de Oktoberfeestmodeshow op de Markt vindt wél gewoon plaats. Mét de officiële bekendmaking van Miss Oktoberfeest 2014!Voorafgaand aan het Tiende Oktoberfeest in Sittard, dat dit jaar van vrijdag 17 tot en met woensdag 22 oktober wordt gehouden, is de al bijna traditionele modeshow die op koopzondag in september wordt gehouden een mooi moment om alvast een beetje in de stemming te raken voor het grootste najaarsfeest van het zuiden.
De afgelopen twee jaren werd de show van Lederhosen, Dirndls, hoedjes, schoenen en accessoires steevast een leuk feestje. Aanstaande zondag lijkt het weer eveneens weer mee te werken, want er wordt een licht bewolkte hemel verwacht en een aangename temperatuur van 23 graden.
Het spannendste moment van de dag wordt ongetwijfeld de bekendmaking van de naam van de nieuwe Miss Oktoberfeest. Zij wordt op 17 oktober de opvolgster van Charlotte Rademacher (2012) en Minouche Heinemans (2013). De vijf kandidates zijn Svenja Maassen, Chanty Saes, Elsje van der Geeren, Laura Wezenberg en Nancy Hardy.