Van woensdag 11 januari tot en met vrijdag 17 februari 2023 is de Roerbrug tussen Melick en St. Odiliënberg wegens herstelwerkzaamheden afgesloten voor gemotoriseerd verkeer.
Dit betekent dat de buslijnen van Arriva in die periode omgeleid worden en dat Melick een tijdelijke busverbinding (lijn 161) krijgt. Reizigers krijgen hierdoor te maken met afwijkende aankomst- en vertrektijden en een langere reistijd.
Voor reizigers vanuit en naar Melick zet Arriva detijdelijke buslijn 161 (Melick – Roermond v.v.)in. Deze lijn rijdt in Melick een rondje via de John F. Kennedysingel – Marijkelaan - Kerkstraat – Dorpsstraat om te kunnen stoppen bij de halte John F. Kennedysingel aan de Heinsbergweg.
Reizigers die van en naar St. Odiliënberg reizen, ondervinden waarschijnlijk de meeste hinder. Zij reizen met een omleiding óf via Linne, óf via Posterholt/Herkenbosch. Een andere optie is om vanuit St. Odiliënberg naar Melick te fietsen en daar via de tijdelijke lijn 161 verder te reizen naar Roermond. Vooral voor scholieren en studenten is dit een geschikt alternatief. De tijdelijke dienstregeling is al sinds begin november te raadplegen via onze reisplanner.
Reizigers wordt geadviseerd voorbereid op pad te gaan en je reis vooraf te plannen via de reisplanner of via Glimble.