Op maandag 3, dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 maart werkt Infrabel in de avonden aan het spoor in België.
Door deze werkzaamheden kunnen enkele treinen tussen Maastricht en Liège-Guillemins niet rijden. Er worden bussen ingezet. Reizigers dienen rekening te houden met een langere reistijd. Bestaande aansluitingen kunnen niet gegarandeerd worden.
Op maandag 3, dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 maart komen in de avonden enkele ritten van Maastricht naar Liège-Guillemins en van Liège-Guillemins naar Maastricht te vervallen. Het gaat op deze avonden om de ritten vanaf 22:30 uur. Reizigers kunnen op deze tijdstippen gebruikmaken van NMBS-bussen tussen Maastricht en Liège-Guillemins.
Voor het vervoer met een vervangende bus heeft de reiziger een geldig vervoerbewijs nodig zoals een OV-chipkaart. De reiziger moet hiermee zijn ingecheckt bij het station waar vandaan de reiziger vertrekt en weer uitchecken op het station van bestemming. In verband met de inrichting van de bus is het niet mogelijk om een fiets mee te nemen.
Reizigers moeten rekening houden met een langere reistijd. Bestaande aansluitingen kunnen niet gegarandeerd worden. De dienstregeling van het vervangende busvervoer is terug te vinden op de website van Arriva. De hele reis, van deur tot deur, kan vooraf worden gepland, geboekt en betaald via www.arriva.nl. Hulp of advies nodig? Bezoek dan ons Arriva OV Servicepunt in Heerlen.
Arriva informeert reizigers over de gevolgen van deze werkzaamheden voor hun treinrit via de informatieschermen in de treinen, via de website van Arriva, via posters op de stations en via berichten op social media.