SITTARD - Komende woensdag 20 mei opent Pergamijn de deuren van haar dagbestedingslocaties tijdens een gezellige en laagdrempelige open middag.
Tussen 13.00 en 15.30 uur zijn bezoekers welkom aan de Limbrichterweg 81 in Sittard om kennis te maken met de mogelijkheden op het gebied van dagbesteding.
Verschillende lokacties
Tijdens de open dag presenteren acht verschillende locaties zich en kunnen bezoekers zelf ervaren welke activiteiten er mogelijk zijn. Cliënten en medewerkers vertellen graag meer over de invulling van de dagbesteding en wat deze kan betekenen voor mensen die op zoek zijn naar een passende plek.
Ook aan de sfeer is gedacht. Radio Pergamijn draait muziek en voor bezoekers staan een hapje en drankje klaar. De organisatie nodigt geïnteresseerden uit om vrijblijvend binnen te lopen en de mogelijkheden te ontdekken.
♦♦♦
- Blijf op de
hoogte via Facebook of via
de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
- Lokaal(pers)bericht
of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder
andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je
naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo
optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen
Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de
telefoon: 06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].