Platbook 13 wacht op uw bijdrage: Geld

07 jul 2014, 19:33Nieuws
jack peeters ateron
Dertien is het ongeluksgetal, en geld maakt niet gelukkig. Of juist wel? Platbook editie 13 heeft Geld als thema. Platboek verschijnt al twaalf jaar en wordt geschreven door mensen die het leuk vinden om hun verhalen in het dialect neer te pennen.
De twee voorgaande edities hadden iets met hun editienummer. Platboek 11 kon natuurlijk nergens anders over gaan dan over carnaval. Platboek twaalf ging nog een jaartje door, want voor die editie was het getal 'twaalf' het thema. Je zou dan ook verwachten dat nummer 13 over ongeluk zou gaan, maar dat lag te veel voor de hand. Geld leek dan ook een prima insteek.
De redacteur van Platbook 13 is drs. Fernand Jadoul, consul van het Groothertogdom Luxemburg. In zijn werkzaam leven was hij onder meer directeur Public Affairs van pensioenfonds ABP. Een kenner op het gebied van de centjes, iemand die iets heeft met geld, zo kun je denken.
Insturen vóór 1 september
Iedereen die in het Limburgs schrijft, kan een eigen gedicht, verhaal, column, prozagedicht, dialoog of korte toneelschets voor het Platbook insturen van maximaal 550 woorden. Teksten kunnen tot 1 september a.s. worden aangeleverd bij Uitgeverij TIC, via e: . Indien het werk van een schrijver wordt gekozen, dan ontvangt hij of zij een uitnodiging voor de boekpresentatie en een gratis exemplaar van Platbook 13.
Wilt u meer weten over het Platbook? Neem dan contact op met Ton van de Wijngaard, streektaalfunctionaris bij het Huis voor de Kunsten Limburg, via 0475 399 280 of met Uitgeverij TIC, via 043 32 62 414.
loading

Loading articles...

Loading