Politie zoekt verdachten Brunssums drugslab

06 apr 2017, 17:00 Nieuws
politie rug politieman
Sittard-Geleen.nieuws.nl

Bij een politieonderzoek trof de politie woensdagmiddag in Brunssum behalve een grote hoeveelheid drugs en grondstoffen voor de productie van drugs ook een tabletteermachine aan.

De politie is op zoek naar twee verdachten, die vermoedelijk kort voordat de politie binnenviel zijn gevlucht. Een politiehelikopter werd ingezet en er werd een Burgernetoproep gedaan, maar de twee mannen zijn nog niet aangetroffen.

De inval volgde op een onderzoek van de recherche. In eerste instantie werd een schuur aan de Titus Brandsmastraat in Brunssum doorzocht, maar daar werd niets aangetroffen. Nader onderzoek leiddede politie naar een schuur aan de overzijde van de weg. Daar trof de recherche ongeveer 20 kilo aan MDMA aan en ongeveer 60 kilo amfetamine. Ook werden labonderdelen (ketels) aangetroffen om een compleet lab op te zetten.

Bij een naastgelegen woning werd huiszoeking gedaan en zijn drie vuurwapens aangetroffen. Naast de verdovende middelen, de tabletteermachine en de vuurwapens nam de politie twee auto´s in beslag.