Prinsuitroeping Bessemebènjers met Erwin

30 dec 2015, 16:27Nieuws
persfoto 5 la bamba 2015
La Bamba
Op zaterdag 9 januari vervolgen de Bessemebènjers Born hun activiteiten van dit Vastelaovesseizoen. Tijdens de Groate Bessemzitting wordt dan de nieuwe prins uitgeroepen.
Er vinden die avond optredens plaats van La Bamba en Erwin. Ook de top 3 van het Bornse Leedjeskonkoer geeft acte de présence, met winnaar Rich & Bernie en de runners-up 't Orkest en Denise en Ritchi.
Uiteraard wordt tijdens de Groate Bessem Zitting ook afscheid van onze prinsenparen van afgelopen seizoen. Nog één keer mogen Prins René II en zijn Prinses Desirée en seniorenprins Thijs I en zijn prinses Paula schitteren. Tijdens een wervelende show zorgen de Auwt Prinsen voor een nieuw Prinsenpaar van 2016.
La Bamba is afkomstig uit Montfort. Ze brengen voornamelijk eigen liedjes ten gehore zoals de carnavalskraker 'Drök, drök, drök' uit 2008 en 'Knaokehel op det vel' uit 2009. In 2013 behaalde La Bamba met overmacht de eerste plaats op het LVK met 'Laef, Limburg laef!'.
Niet minder bekend is Erwin of wellicht beter bekend als Erwin van 't Merretkoer. Hij won het LVK in 1999 met 'Iech höb diech weer gevoonden'. In 2008 gaf hij een concert in het Rotterdamse Ahoy, dat werd bezocht door 8500 Limburgse fans die deelgenoot wilden zijn van dat fantastische feest. Kortom een zanger die eveneens zijn sporen ruim verdiend heeft.
De zitting met prinsuitroeping begint om 20:11 uur in het gemeenschapshuis aan de Prins Bisdomstraat. Entree aan de kassa is € 12,50. In de voorverkoop (Drogisterij Piet van Sloun, café de Nuuje Sjoester en Wil Lebens (Vauwerstraat 16)) betaalt u € 10.
loading

Loading articles...

Loading