Reactie Fortuna Sittard op mediaberichten 'overname'

18 sep 2012, 17:26Nieuws
jack peeters ateron
Sittard-Geleen, 18-09-2012 | Gisteren verschenen in verschillende media berichten over een mogelijke overname van Fortuna Sittard door een investeringsmaatschappij uit Qatar.
Sittard-Geleen, 18-09-2012 | Gisteren verschenen in verschillende media berichten over een mogelijke overname van Fortuna Sittard door een investeringsmaatschappij uit Qatar.
Fortuna Sittard wenst bij monde van Voorzitter Wil Meijers te reageren op de diverse publicaties omtrent een mogelijke overname van Fortuna Sittard door externe financiers.
"Een aantal weken geleden zijn wij via ons bestaande netwerk in contact gekomen met een investeringsmaatschappij die haar roots heeft in Qatar. Met de vertegenwoordigers van deze investeringsmaatschappij zijn de afgelopen weken diverse gesprekken gevoerd over de rol die zij kunnen spelen in de gezondmaking van Fortuna Sittard. Deze gesprekken zijn nog steeds gaande. Er is derhalve nog geen duidelijkheid over een samenwerking die mogelijkerwijs tot stand gaat komen."
"Mocht een en ander in de komende periode concreet worden, dan zullen wij dat op correcte wijze en op het juiste moment communiceren naar onze stakeholders. Tot dat moment doen wij geen uitspraken over de inhoud van de gesprekken."
loading

Loading articles...

Loading