Rotonde De Kluis krijgt vorm

30 aug 2013, 00:22 Nieuws
jack peeters ateron

De aanleg van rotonde De Kluis in Geleen vordert met rasse schreden. De aanleg startte op maandag 19 augustus.

Als alles volgens plan verloopt zijn de werkzaamheden op 10 september al afgerond. Aannemer Dura Vermeer voert de werkzaamheden uit. Drie weken lang, zeven dagen per week, twaalf uur per dag.

De kruising Jos Klijnenlaan, Kluis, Frans Erenslaan en Spaubeeklaan wordt in zijn geheel opengebroken. De locatie krijgt eerst een nieuwe fundering waarop de rotonde wordt aangelegd.

oac10rrphb2tq8dud6cuohrdl

Wethouder Peter Geenen (mobiliteit en stedelijke ontwikkeling): "De nieuwe rotonde zal een belangrijke bijdrage leveren aan de verkeersveiligheid en doorstroming van verkeer op de kruising De Kluis. Ook het verkeerslawaai en de uitstoot van luchtverontreinigende stoffen zullen na de aanleg afnemen."

y8ocb42hbo4nrym14v0vn0s99

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws van Sittard-Geleen?

»

like ons op Facebook

» of volg ons op

Twitter via @SGNieuws

» of ontvang de

nieuwsbrief in uw mailbox