Slasj rocks, ditmaal in Bocholtz

16 mrt 2018, 9:01Nieuws
slasj rocks
Harmonie St. Joseph Sittard
Slagwerkgroep Slasj van harmonie St. Joseph Sittard bouwde in oktober vorig jaar in Volt een prachtig feestje met het concert 'Slasj Rocks'.
Op zaterdag 17 maart aanstaande doen ze dat nog eens dik over, maar dan in Bocholtz! Alle rock-classics komen weer voorbij, van ballads tot hardere rock: Queen, Led Zeppelin, Guns & Roses, Green Day, Metallica, teveel om op te noemen. Harder dan Metallica? Ook dat kan en komt aan bod, laat jullie verrassen!
Organiserende vereniging is dit keer Gymnastiekvereniging Wilhelmina uit Bocholtz, waar Slasj te gast is in hun sportzaal (Dr. Nolensstraat 9a).
De slagwerkgroep, twee zangeressen, een zanger/gitarist, een bassist en een zes man sterke blazersgroep zorgen voor een geweldige sound en een topprogramma, dit mag je gewoonweg niet missen!
Kaartjes kun je bestellen door een mail te sturen naar [email protected] . In de voorverkoop kosten de kaarten 7,50 euro, aan de avondkassa 10 euro. Ben er op tijd bij want vol=vol!
Het concert begint om 20:30 uur, de zaal gaat om 19:30 uur open.
loading

Loading articles...

Loading