Sloop laatste woningen in project Mijn Zuid

17 jan 2018, 16:16Nieuws
sloop laatste woning mijn zuid resedastraat
Sittard-Geleen.nieuws.nl
Deze week werden de laatste woningen binnen het project Mijn Zuid gesloopt. Het gaat om 16 woningen aan de Resedastraat.
Wethouder Ruud Guyt (links op bovenstaande foto) en ZOwonen-bestuurder Ton Mans trokken symbolisch voor de laatste keer de voordeur van de laatste nog staande woning achter zich dicht om dit bijzondere moment te markeren. Vervolgens ging ook de laatste woning tegen de vlakte.

Bouw 14 huurwoningen

Op de plaats van de 16 gesloopte woningen in de Resedastraat worden 14 huurwoningen gebouwd. De bouw start in maart en wordt naar verwachting in september opgeleverd.
Het totale sociale huurprogramma binnen Mijn Zuid komt daarmee op 174 woningen. Daarnaast zijn totaal 84 koopwoningen gerealiseerd. Na bijna 10 jaar van slopen en bouwen is het aantal woningen in Mijn Zuid met ruim 55 procent afgenomen. In totaal werden 457 woningen gesloopt en 258 woningen teruggebouwd.
sloop laatste woning mijn zuid resedastraat 2
loading

Loading articles...

Loading