
Op zondag 25 november aanstaande kunt u in de kapel Sint Janskluis (Kluis 1 in Geleen) een gepassioneerd concert bijwonen van de uit Barcelona afkomstige zangeres Mónica Coronado en gipsyflamenco gitarist Manito.
Met hun warmbloedige voorstelling Melodías del Corazón neemt dit tweetal de luisteraar mee naar een wereld vol passie, weemoed en hartstocht.
Bij de concerten krijgt Monica met haar temperament het publiek snel op het puntje van de stoel. Manito weet haar altijd met zijn virtuoze spel te stimuleren het onderste uit de kan te halen. Dit optreden belooft een en al vuur!
Mónica Coronado begeleidt zichzelf op gitaar. Met heldere stem zingt zij haar verhalen, verzameld en beleefd in haar zwervend bestaan als muzikant. Haar muziek is golvend, warm, ritmisch en optimistisch van toon.
Manito bespeelt de Spaanse gitaar met grote gedrevenheid. Zijn vurige spel is intuïtief en rijk aan diverse stijlen en invloeden. Zijn naam is een directe verwijzing naar de Franse gitaarlegende 'Manitas de Plata'.
Het concert is volledig akoestisch. Aanvang 15:00 uur, de entree is op basis van een vrije gift.