Start werkzaamheden openbare ruimte Ligne op 2 november

23 okt 2015, 12:38 Nieuws
de linde op 23 oktober 2015
Sittard-Geleen.nieuws.nl

Den Ouden Aannemingsbedrijf B.V. uit Schijndel begint op 2 november met de aanleg van de openbare ruimte in en rond Ligne.

Het bedrijf start op korte termijn met de werkzaamheden aan de noordzijde van het project, bij Linde. De Linde wordt vanaf 2 november 2015 in twee delen aangepakt. Bij normale weersomstandigheden zijn de werkzaamheden in week 51 afgerond.

De werkzaamheden starten aan de zijde van de Haspelsestraat. Wanneer de bestaande verharding nog niet is opgebroken kunnen aanwonenden gebruik blijven maken van hun oprit via de route Rijksweg Noord-Linde.

  • Deel 1 Linde t.h.v. huisnummer 16-18 tot Linde huisnummer 10.
  • Deel 2 Linde t.h.v. huisnummer 10 tot kruising Linde-Rijksweg Noord.

Werkzaamheden

Tijdens de reconstructie van de Linde wordt de bestaande verharding verwijderd en waar nodig aanpassingen gedaan aan het riool. Hierna wordt de nieuwe elementenverharding aangebracht. Ook worden proefsleuven gegraven en voorbereidingen getroffen om het landhoofd van de brug aan de zijde van de Haspelsestraat te realiseren. Tijdens deze werkzaamheden zal een gedeelte van de rijstrook in de Haspelsestraat richting Deken Tijssenstraat worden afgezet. Deze tijdelijke verkeersmaatregel gaat in op maandag 2 november en duurt tot en met vrijdag 5 november.

Parkeren

Aanwonenden kunnen ten tijde van de werkzaamheden voor hun woning hun auto parkeren op de tijdelijke parkeerplaats aan de Haspelsestraat (bij de Odaparking). Huisvuil kan op de normale dagen worden aangeboden door de container voor de woning te plaatsen. Den Ouden Aannemingsbedrijf B.V. zal de de containers verzamelen naar één punt en deze ook weer terug naar woningen brengen wanneer ze geleegd zijn.