Tanken in België wordt fors goedkoper

04 aug , 17:33Nieuws
2026-08-04_17h35_43
ANP/Nicolas Maeterlinck
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Tanken in België wordt woensdag een stuk goedkoper. De prijzen aan de pomp dalen meerdere centen, meldt de Federale Overheidsdienst Economie.
Ook in Nederland dalen de prijzen van benzine en diesel, al gaat dat minder hard.

Verschil boven de 70 cent

De maximumprijs voor een liter Euro95 in België zakt met ruim 9 cent tot 1,866 euro. In Nederland is de adviesprijs dinsdag met ruim 2 cent gedaald tot 2,599 euro per liter, blijkt uit data van consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers. Het verschil in de prijs van een liter benzine tussen België en Nederland is tot boven de 70 cent opgelopen.
Het verschil in de dieselprijs tussen beide landen is minder groot. Voor een liter diesel betaalt een automobilist in België woensdag bijna 8 cent minder op 2,211 euro. Ook dat is goedkoper dan in Nederland, waar de adviesprijs dinsdag ruim 2 cent zakte tot 2,635 euro per liter. De adviesprijs wordt doorgaans alleen langs de snelweg gevraagd.
Bron: Nieuws.nl/ANP

♦♦♦

  • Blijf op de hoogte via Facebook of via de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
  • Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
Appbanner
loading

Loading articles...

Loading